Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Běchovice - Praha 2006

Běchovice - Praha 2006

Nalezené položky: 93 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | Další Poslední
avatar

Praha

Celkem 52442,8 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:42 (2006)
půlmaraton: 1:36:28 (2006)
maraton: 3:39:37 (2006)

Štefan muž 05.10.2006 12:40:15

[quote=hudy][qu­ote=TD][quote=Šte­fan]Vskutku zvláštní matematika. Při stejně dlouhých úsecích je výsledná průměrná rychlost součet průměrných rychlostí na obou úsecích děleno dvěma, a to je v tomto případě 24/2 = 12[/quote] Zapatrej v pameti po zakladnich vztazich mezi rychlosti, vzdalenosti a casem, Stefane :-) Nebo ti to muzu ukazat na jednoduchem pripadu, z ktereho to poznas i bez tech vztahu. Predstav si trat 8km, v prvnim pripade ji urazis rovnomernou rychlosti 8km/h, ve druhem pripade prvni 4km pujdes rychlosti 4km/h a druhe 4km rychlosti 12km/h. Dle tve teorie je i v tomto pripade tvoje prumerna rychlost 8km/h. Jak tedy v ramci tve teorie vysvetlis, ze po hodine budes teprve v pulce trati a ne v cili? :-))

Napoveda: Ve druhem pripade totiz nebude prumerna rychlost 8km/h, ale pouze 6km/h…nesmis totiz zapominat na to, ze pokud tu prvni pulku bezis pomaleji, tak na ni stravis vice casu nez na te rychlejsi polovine.[/quote] Jo průměrná rychlost je prevít viz [url]http://www­.kpo.cz/dokumen­t/average.htm[/ur­l] :) ale už jsme dost mimo téma[/quote] Ano, máš pravdu, rýchlost je dráha za jednotku času. Aby mé tvrzení bylo pravdivé, tak musí být stejná né délka úseku, ale doba trvání běhu. Tzn. že když poběžím 1/2 hod rychlostí 8 km/hod a 1/2 hod rychlostí 12 km/hod tak průměrná rychlost bude 10 km/hod (za první půl hod. uběhnu 4 km, za druhou 6, za hod 10km). V tom druhém příkladu je celková dráha 8 km, celkový čas 1,333… aprůměrná rychost je 8/1.333… = 6.

Motto: Dnešní den s úsměvem. When troubles attack you, just smile them away.
avatar

Praha 12 - Modřany

Celkem 158415 km
Minulý měsíc 800 km
10 km: 0:40:21 (2006)
půlmaraton: 1:26:59 (2008)
maraton: 3:15:43 (2004)

Mirek Kostlivý muž 17.10.2006 17:58:36

[quote=Oslík][qu­ote=Mirek Kostlivý][quo­te=Oslík] Hmmm, na Běchovicích mě předběhl šachista… Nic ve zlým, Mirku :-)[/quote] Tak na letošních Běchovicích jsem tě nepředběhnul, neboť jsem ladil formu do Košic. Ale stejně jsem jí nevyladil.[/quote] Tak to tam běžel brácha – dvojče, ne? :-) Fakt tam byl člověk hodně podobnej, čas mohl mít kolem 40´…[/quote] Tak to musím za rok napravit, nejlépe jsem Běchovice běžel za 42. Bráchu mám, ale ten má vedle vlasů (dlouhých) ještě fousy a neběhá :).

Motto: Běhat bez ohledu na věk a okolí !
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 18.10.2006 09:39:59

[quote=Mirek Kostlivý][quo­te=Oslík][quo­te=Mirek Kostlivý] Tak na letošních Běchovicích jsem tě nepředběhnul, neboť jsem ladil formu do Košic. Ale stejně jsem jí nevyladil.[/quote] Tak to tam běžel brácha – dvojče, ne? :-) Fakt tam byl člověk hodně podobnej, čas mohl mít kolem 40´…[/quote] Tak to musím za rok napravit, nejlépe jsem Běchovice běžel za 42. Bráchu mám, ale ten má vedle vlasů (dlouhých) ještě fousy a neběhá :).[/quote] To by odpovídalo… Tak já nevím. Ale viděl jsem ho i na Běhu kolem Džbánu minulý úterý. Očíhnu, jak se jmenuje a napíšu Ti – fakt dvojník… :-)

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
Nalezené položky: 93 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.