Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Prosim o pomoc

Prosim o pomoc

Nalezené položky: 8152 První Předchozí | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | Další Poslední
avatar

Sloviensko

rudo muž 15.05.2015 23:44:31

>> max39, 15. 05. 2015 23:32:23

a co stoji prave za tym stromom?

ale ktovie v dnesnej dobe bruselackej moralky

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Brno

Celkem 80953,24 km
Minulý měsíc 526 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 16.05.2015 04:31:21

>> max39, 15. 05. 2015 23:03:06

Lepší varianta je jít se psem dřív a dostat se do postele též dřív. Záleží ovšem i na tom, v kolik hodin ráno vstáváš, tomu je dobré přizpůsobit i čas, kdy jdeš spát (pozn. dnes něco ráno mám, takže jsem musel vstávat velmi brzy, ale šel jsem spát hned ve 22:00. Jindy si mohu ráno pospat, tak si mohu dovolit být déle i na počítači, i když ani to není úplně OK).

>> max39, 15. 05. 2015 23:18:59

Stanov si cíle/priority a podle nich urči cestu, která k jejich dosažení může přispět, a tou potom zkus jít.

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)
avatar

Bratislava

Brutto muž 16.05.2015 07:27:54

>> SlavoK, 15. 05. 2015 11:51:39

Nie som vedec a nechce sa mi teraz rypat v nejakych studiach, myslim ze Kwasnievski alebo tak nejak sa vola ma dost referencnych pacientov, ja len viem ze u mna to fungovalo, kaloricka bilancia bola dokonca plusova nakolko som sa tukmi vyslovene prezieral a chudol som aj tak. Jasne o praskoch neviem nic, pisal som len nazor, ze obmedzit uplne vsetko ni je udrzatelna cesta. Nahradit sacharidy tukmi je udrzatelna cesta. Samozrejme suhlasim so zdravym spankom, ale to tu uz odznelo strasne vela krat a v tomto zda sa je Max uplne nepoucitelny.

avatar

10 km: 0:53:39 (2015)
půlmaraton: 1:56:00 (2015)

gilwen77 žena 16.05.2015 07:40:58

>> max39, 15. 05. 2015 23:18:59

No pokud jsi zo seba poriadne nasratý, tak to jsi na dobré cestě. Nevím jak u tebe, ale u mě je zdravé nasranie nejlepší spouštěč k akci. Ať se to týká zlepšení jídla, sportovního výkonu či případného usmiřováku ;-)

A už plánuješ plán?

avatar

Žilina u Kladna

Celkem 9586,35 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:55 (2015)
půlmaraton: 2:06:38 (2015)
maraton: 5:22:48 (2012)

Pohoda žena 16.05.2015 09:06:53

>> Brutto, 16. 05. 2015 07:27:54

Brutto, odpovídáš sice Slavovi ( sorry ), ale pod to co píšeš se mohu podepsat. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že to funguje ( u mě ano ) Již přes rok se držím na váze 56 kg, dříve 61kg. Nešlo s tím nic dělat, omezovala jsem tuky, sacharidy, běhala, byla jsem unavená, žrala večer uzeniny a sladkosti.

Pak jsem zařadila zdravé tuky, odstranila uzeniny, sladkosti, mouku. Hubnutí šlo samo, zmizely chutě, neřízené přežírání.

Teď jsem ve fázi, kdy si žitný chléb k snídani klidně dám, dopoledne i ovoce, i ten kousek čokolády, proč ne :-)). Odpoledne tuky, bílkoviny a hodně zeleniny, ale už ne sacharidy. S váhou nemám žádné problémy.

A jako bonus mi zmizelo "sacharidové břicho " :-)), s tím jsem se potýkala hodně dlouho :-)). Hlavně to bylo vše bezbolestně, bez strádání :-))

A o spánku, to už snad ani nebudu :-))…spím 9 hodin denně :-))

Víc a víc si myslím, že Max je tzv. " emoční jedlík " a tam to bude asi hlubší problém a ten si může vyřešit jen přes své ego…promiň Maxi .

Motto: Jak pokračujeme v životě,poznáváme meze svých schopností. S.Freud
avatar

Bratislava

Brutto muž 16.05.2015 21:54:08

>> Pohoda, 16. 05. 2015 09:06:53

Ano je to tak. Okrem toho ja si nikdy neviem ani len priblizne spocitat nejake kalorie, ktore pocas dna vydam, podla mna sa to ani neda. Takze uz len z toho dovodu je energeticka bilancia, teda jej pocitanie podla mna nemozne. Ja ked som spominal tuto bilanciu, mal som namysli iba kalorie, ktore prijimam a tie som mal pri „normalnom“ stravovani ovela nizsie ako ptom ked som zacal namiesto sacharidov jest tuky. Ja sice davam dost aj udeniny (kedze si ich so svokrom kazdy rok vyrabame), ale beriem to ako mensie zlo ako nejake cestoviny :-). Kvalita zivota je pre mna hlavny ukazovatel, ako som tu uz neraz spominal. Nie som ziadny nizkosacharidovy fundamentalista, ale vzhladom na to, ze som v poslednych cca 15 rokoch presiel vsetkymi moznymi stravovacimi stylmi a tento mi sedi najviac, tak si ho budem stale zastavat. Neznamena to vsak, ze tak budem nutit inych zit a jest, ak sa vsak da niekto na tuto cestu (vid max), a uvidim, ze robi zasadnu chybu, tak na nu vzdy upozornim.

avatar

Sloviensko

rudo muž 16.05.2015 23:11:43

>> Brutto, 16. 05. 2015 21:54:08

MAXovi jedna cesta nikdy nestaci

on sa vzdy vyda naraz na 12 ciest

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Brno

Celkem 80953,24 km
Minulý měsíc 526 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 17.05.2015 05:23:11

>> Brutto, 16. 05. 2015 07:27:54

Poměry podle dr.Kwaśniewski a další informace, včetně rozsáhlé diskuse jsou například zde

Upozorňuji, že se jak na stránkách dr.Kwaśniewski, tak v diskusích uvádí, že pro sportující je třeba poměry stanovit jinak, s větším poměrem sacharidů, přičemž se pro správné nastavení doporučuje opakované měření ketonů, viz níže (pozn. polsky neumím, takže čerpám jen ze zprostředkovaných informací). Dále, v diskusích se vesměs o tomto píše jako o stravování na celý život, mnozí jsou s tím spokojeni. Není to zamýšleno jako hubnoucí krátkodobá dieta, je to prostě jiný přístup, se svými specifiky.

K měření ketonů: měření pomocí ketoproužků z moči je poněkud nespolehlivé, a hlavně ketony zde reagují s dost velkým zpožděním, navíc není vůbec jasné, jak s němi tělo může nakládat (vylučují se vesměs nevyužité ketony, proto zpočátku je toho v moči mnohem více než později, i když hladina v krvi je stejná či i o něco vyšší). Dost jsem k tomu hledal a doporučuji investovat do krevního měření, byť vyjde o dost dráž (cca. 50 Kč za jeden proužek), pokud tedy chce někdo s keto vážněji experimentovat, tedy do té míry, že chce něco měřit. I tak je ale třeba počítat s tím, že hladina ketonů, podobně jako glykemie, může podléhat variabilitě a je asi dobré čas od času měření zopakovat. Více k tématu například zde

U dr.Kwaśniewski se vesměs jí sacharidů tak málo, aby to bylo nízkosacharidové, ale tak hodně, aby člověk nebyl dlouhodoběji v ketoze.

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)
avatar

Brno

Celkem 80953,24 km
Minulý měsíc 526 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 17.05.2015 05:40:12

>> Pohoda, 16. 05. 2015 09:06:53 Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že to funguje ( u mě ano ) … Hubnutí šlo samo, zmizely chutě, neřízené přežírání.

Je to podle mě velmi individuální.

Já jsem zařadil v rámci měsíčního experimentu plánovaně více granka, capuccina, těstovin na sladko apod., zmizely chutě, neřízené přežírání a hmotnost šla výrazně dolů (mohu-li věřit bioimpedanci, ale i svým pocitům, či například obvodům, tak hlavně tuk). :-) Plánovaným zařazením se myslí, že toto dám jako normální jídlo, třeba snídani či druhou večeři, místo jiného typu jídla, či jako součást (například k těm těstovinám na sladko přidávám i ovoce, vesměs jablka).

Včera jsem ale vyzkoušel něco, co s tím může souviset. Dal jsem šestihodinový souvislý běh, byť velmi pomalý, v průběhu jsem výjimečně i něco pojídal, 50g musli tyčinky a 50g oplatků za celý běh, a vypil asi dva litry vody (bylo celkem teplo). Příjem z tohoto byl ale násobně nižší než kalorický výdej. Po doběhu jsem neměl skoro vůbec hlad a napotřeboval jíst další čtyři a půl hodiny, dokonce jsem dal před pozdním obědem (až v 16:00) další hodinový běh, metabolicky naprosto v pohodě. Shodou okolností jsem si včera od kamaráda zapůjčil glukometr a ketometr a změřil se (v mezičase mezi těmi běhy, asi 2,5h po doběhu šestihodinového běhu), tyto přístroje jsem měl v ruce poprvé a asi je už dlouho mít zase nebudu. :-) Výsledky měření odpovídaly tomu, co jsem cítil, tedy glykemie naprosto v pořádku a navíc v krvi byly i ketolátky, byť těsně pod dolní hranicí normy pro ketoacidozu. Naproti tomu, dnes ráno mám ketolátky poblíž nule, ranní glykemii velmi nízkou. Pokud za den uběhnu 50 km, tak se mohu dostat krátkodobě do stavů vzdáleně připomínající ketozu, i když jím 500–600g sacharidů za den. I kdybych nehovořil o ketoze, tak evidentně většina energie šla z tukového metabolismu, jinak by si tělo o chybějící cukr důrazně řeklo a také bych neměl zcela normální glykemii (4,6).

S tím souvisí ještě jedna další věc: na mnoha místech na Internetu jsem narazil na striktní rozlišování, že tělo buď v ketoze je, či není, ale nic mezi tím. A posuzuje se to vesměs podle barvy ketoproužku z moči. Nejsem si tak úplně jistý, že je možné takto striktně rozlišovat. To by pak vedlo k nějakým závěrům typu, že hladina ketonů 0,7 je principiélně jiná než hladina 0,8, či naopak, že 0,6 je totéž co 2,0 (čísla jsem nadhodil náhodně), ale tak to asi není, že?

Toto téma bych proto opustil s tím, že vždy je vhodné zvolit ten přístup, který člověkovi vyhovuje a při kterém se cítí dobře. Existuje více možných cest, akorát není občas dobré je měnit příliš často. Na druhé straně, pokud nějaký přístup člověkovi nevyhovuje, tak je dobré občas zkusit nějakou změnu, ale je potřebné při tom chvíli vydržet, aby bylo možné posoudit její vliv.

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)
avatar

Brno

Celkem 80953,24 km
Minulý měsíc 526 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 17.05.2015 06:11:17

Maxi: přeji Ti, abys našel takový způsob životního stylu, aby Ti po všech stránkách vyhovoval. Rád budu sledovat, jak se Ti dále daří, a budu držet palce. Věřím, že vše zvládneš, byť to chce svůj čas! Moc Ti fandím!

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)
avatar

Bratislava

Brutto muž 17.05.2015 07:08:02

Petr to zhrnul absolutne paradne, nie je co dodat.

avatar

max39 muž 17.05.2015 23:20:02

Jaromír Jágr

Najuzitocnejsi hrac turnaja!!!!!!!!

:-D :-D :-D

SUPER

avatar

Steven 07 muž 18.05.2015 00:18:19

>> max39, 17. 05. 2015 23:20:02

:-):-):-). Jsem rád, že to tak vnímáš, Maxi. Za svůj hokejový život, kterému obětoval všechno, si toto ocenění fakt zaslouží.

Vzpomínám si po Naganu, v oblíbené hospůdce, kde se sešel realizační tým, tak se rozšoupl, dal si jedno malé pivo:-), aby oslavil svůj neskutečný životní úspěch. Vláďa nebyl lepší, dal si dvě:-):-).

Víc takových a nejen v hokeji

Steven

avatar

max39 muž 18.05.2015 00:56:14

>> Steven 07, 18. 05. 2015 00:18:19

Vystihol si to perfektne Steven.""víc takových a nejen v hokeji""

A Steven(viem ,ze fanusikovia by to videli trochu inak(medajlovo)) zas ste dokazali,ze patrite medzi TOP elitu vo svetovom hokeji.Je to tak!!!

Staci len ked porovnas Vas zapas s Kanadou a dnesny zapas Kanada Rusko.

A dnes je pondelok.Dufam ,ze das vecer nejake info ohladom Tvojej vyzvy.Moc sa tesim ;-) .

MAX

avatar

Steven 07 muž 18.05.2015 01:21:10

>> max39, 18. 05. 2015 00:56:14

A dnes je pondelok.Dufam ,ze das vecer nejake info ohladom Tvojej vyzvy.Moc sa tesim ;-)

Maxi, seš fakt kámoš, a děkuju za zájem:-). Neposunul jsem se nikam. Psal jsem o těch hodinách aerobních aktivit. Celkem snaha dodržet. Ale celý minulý týden jsem spal po hotelech, takže jsem neudržel dvě hodiny denně jakýchkoliv aerobních aktivit, byl jsem rád, že jsem si šel zaběhat na padesát minut a jeden den jsem z časových důvodů nedal vůbec nic. Takže plán neplním.

Navíc, rozklíčuju-li aktivity a jejich hypotetický přínos, velmi výrazně se posunulo na piedestal kolo a především běh a to i ten v rámci fitness, jak nazval Rudo. Aspoň tak to mám nastavený já. Přestávám věřit na nějaké nižší tepovky a delší dobu pohybu, PROSÍM NEŘIĎ SE TÍM, JSEM FAKT EXOT.

V dalších dnech pokud bude práce dovolovat zařadím opět více aktivit s vyšší tepovkou, mně to prostě tak vyhovuje, jak jsem si definitivně ověřil při dnešním relativně krátkém běhu.

Jinak, neskutečně si vážím toho, jak vnímáš mé hokejové zaujetí, bohužel, co se týče zápasu našich s Kanadou a Rasíji s Kanadou, je evidentní jak to všechno bylo. Není důvod nasázet šest gólů v semifinále s CR, důležité je porazit o dvě třídy soupeře ve finále, o tom se bude psát, to bude lidi zajímat. A NHL bude opět na piedestalu.

Nicméně, a mnozí si budou ťukat na čelo, postup mezi čtyři považuji za úspěch, utkání s Finskem za vrchol. Naši mne nezklamali, do utkání s Finskem dali všechno, s Kanadou to byl marný boj s větrnými mlýny, s USA už nebyla síla. Máme velmi kvalitní tým bohužel s vyšším věkovým průměrem a je prakticky nemožné hrát kvalitní hokej po celou dobu utkání.

Nemohlo to dopadnout jinak, bohužel. Přesto naše nezatracuju, je tady osm týmů, které mohou vyhrát zlato a dvanáct týmů, které mohou postoupit mezi posledních osm.

Teď si odečti Kanadu, hokej z jiné planety, po deseti letech dream tým, a víme proč:-).

Měj se pěkně jdu zatáhnout rolety:-) A psal jsem pouze o sobě.......­.............­..............

Pevně věřím, že se brzy dostaneš do tréninkového rytmu. A možná......­.............­.... odpočinek po Tvých ultra výkonech se ukáže být jako jedině dobře.

Steven

avatar

Steven 07 muž 18.05.2015 20:39:57

>> max39, 18. 05. 2015 00:56:14

Asi jsem to napsal hodně blbě, ač jsem to myslel neskutečně dobře. Samozřejmě, že Tě sere, že ted hodně dlouho nemůžeš nic dělat, ale dost často se stává, jak jsem tady načetl, že když si dáš přiměřenou pauzu, tak pak při dalším sportování se dost snadno dostaneš o level výš, kam by ses pouhým pokračováním tréninku tak snadno nedostal.

A tys jel fakt hodně hodně nadoraz. Možná Tě ten nahoře má hodně rád, a těma ATB Tě ochránil od pěknýho průšvihu z přetažení organismu.

Měj se:-) Steven

avatar

max39 muž 18.05.2015 22:07:12

>> Steven 07, 18. 05. 2015 20:39:57

Ahoj Steven.

Stale sa chystam odpovedat na niektore prispevky no akosi mi to nejde.Vsecia tí ludia maju svojim spôsobom pravdu ked ma za vselico kritizuju(v dobrom a spravne) no ja uz nechcem stale vyvracat ich rady aby to nevypadalo ako vyhovaranie.Sam to neznasam ked sa niekto na nieco stale vyhovara.A teraz to mam o to tazsie ked sa neda ohladom sportu nic poriadne robit.Dost to ubija.Uz potrebuje sebe aj Vam dokazat,ze to myslim zas vazne.Posledne dva mesiace boli na ho.no.Spanok uz nebudem radsej ani spominat.Vsetky tie rady su myslene velmi dobre no mne sa velmi tazko dodrzuju.Neviem to presne vysvetlit no niekedy sa to neda.Uz to trva velmi vela rokov na to aby som to dokazal len tak lahko zmenit.V podsta­te(viem ,ze je to nespravne) je pre mna schodnejsie riesenie sa stym zmierit aj ked to nie je vlastnost ktoru ja podporujem skôr naopak dost tazko sa s niecim ja zmierujem co sa mi nepaci.

Pises ,ze som siel hodne na doraz.No dovolim si povedat,ze asi nie.Ba si myslim,ze som sa dost flakal.Ked tu citam niektore treningy tak to co ja robim je smiesne.Dost sa tesim,ze skonci uz tento debilny sportovy celibat.Janka sa ma pytala ci uz mam plan.MAM!!! Makat,makat,ma­kat!!!Hovoris o tepoch.Ani nevies ako s Tebou suhlasim.Ja fakt uz chcem dret na sebe a nie stale pozorovat ci mi tu a tam neuleti tep.Ved je to uplne proti mojej povahe a skôr by som si tymto pristupom ten sport uplne znechutil.A prosim ta neodhovaraj ma.Sam si taky isty:-).Nevies si predstavit ako sa tesim ,ze si dam riadne do tela.Asi tu teraz nado mnou kyvne vela ludi rukou,ze som sa nic nenaucil.Tak potom ano-nenaucil.Ale vyskusal som.A k nejakemu poznaniu som prisiel.Minimalne k takemu,co mi vyhovuje co ma bavi ako by som sa mal stravovat a hlavne,ze netreba plakat ale postavit sa k obezite a lenivosti celom a zmenit to-DA SA TO!!!!

Za to som Vam nesmierne vdacny.Tu cestu ste mi ukazali Vy.Dakujem.

Vo stvrtok budu este len dva tyzne od ATB.Nervy v riti.Podla RUDA 3-tyzdne.Kokos ved to je cela vecnost.Fakt ma na tie rovinkate prechadzky uz nebavi chodit.A hlavne nomôzem naplno podporit moju snahu nieco dosiahnut.Len zmenou stravy mi to nestaci a je to dokonca pre mna aj narocnejsie.Po­trebujem vysledky.

MAX

avatar

Sloviensko

rudo muž 18.05.2015 22:10:45

>> max39, 18. 05. 2015 22:07:12

si na ten sport nadzrany

pise jano zo zakladnej vojenskej sluzby:

Mara, ked budem moct v sobotu tak pridem

Mara: Janko budes moct, pridi

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

max39 muž 18.05.2015 22:17:42

>> rudo, 18. 05. 2015 22:10:45

Asi som.Dost som z toho na nervy.

A poprosim na druhu cast Tvojho prispevku o ENIGMU.

MAX

avatar

Sloviensko

rudo muž 18.05.2015 22:24:01

>> max39, 18. 05. 2015 22:17:42

to som nepochopil

ktora je to ta ENIGMA?

ciganocka zo spiskeho strvtku?

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Steven 07 muž 18.05.2015 22:27:18

>> max39, 18. 05. 2015 22:07:12

A prosim ta neodhovaraj ma.

Neboj, nebudu. Ale víš, svým způsobem z hlediska našeho snažení jsem Tvoje alter ego.

Nejdřív jsem chtěl psát dlouhý příspěvek, co pro těch 5 bodů dělám, ale kašlu na to. Napíšu závěr. Osobně si myslím, že ten tréning, at to pojmeš jakkoliv je ta nejlehčí složka toho, co vede k úspěchu. Pohyb máme rádi, na to se těšíme.

Stejně tak asi nebude chyba trošku zkrátit ty nízkotepové aktivity a vyrobit si endorfinky aktivitami vysokotepovými.

Nicméně, bohužel, jako základ mi pořád vychází ta životospráva. Na rovinu, ty třeba krapet nezvládáš to sladké, já na sladké kašlu, ale, jaks mi třeba radil, abych oslavil ty Finy, zbytečná starost:-) fakt jsem to s těma chlapama velmi kvalitně oslavil. Špatně samozřejmě, to vím taky, no…

A to jsou ty chybky. Plus spánek… já vím, už to tady bylo. Domnívám se, že cesta k úspěchu nepovede přes navýšení tréninkových dávek o třeba 30%, ale bohužel přes, nazvu to komplexně životosprávu.

Tak to neber, že Tě odrazuju dát si do těla. Pokud budeš zdravý, tím ničemu neublížíš. Taky si nedělám z úst toaletu, dneska jsem byl se psem a běhat a málem jsem v těch šestadvaceti stupních, jak jsem posléze zjistil v autě, chcípnul. Přirozeně, naprostá spokojenost po doběhu, jak jinak:-).

Akorát vyslovuju vážné podezření, že cesta bude ještě krapet složitá:-).

Steven

avatar

max39 muž 18.05.2015 22:38:00

>> Steven 07, 18. 05. 2015 22:27:18

Ved keby bola ta cesta jednoducha Steven,tak naco by nam boli vyzvy ;-) .

No a na co by sme spominali a pri vinecku sa chvalili :-D .

MAX

avatar

max39 muž 18.05.2015 22:40:42

>> rudo, 18. 05. 2015 22:24:01

http://sk.wikipedia.org/wiki/Enigma_(%C5%A1ifrovac%C3%AD_st­roj)

Nejak som ten vtip nepochopil.Res­pektive jeho suvislost s mojim sportom ;-)

MAX

avatar

10 km: 0:53:39 (2015)
půlmaraton: 1:56:00 (2015)

gilwen77 žena 18.05.2015 23:01:09

>> max39, 18. 05. 2015 22:07:12

Já jsem se ptala, jestli plánuješ plán, protože na PLÁNOVÁNÍ plánu jsem mistr. Hihi, dodržování plánu už moc neřeším. Jo, byla to rýpačka :-)

Maxi, až se zase rozjedeš v té své stravě a vohneš tu svoji křivku v grafu, pokud bys chtěl, tak bys sem mohl napsat pár jídel co jíš. Jen tak pro inspiračku a třeba i aby tě s nima profíci včas poslali do řiti ;-) Já ani tu falešnou NSS prostě nedávám (asi to je víc chlapská záležitost), ale nějaké potraviny už si vytipovávám – vejce, kokos, lněné semínko, mražené fazolky, zelená zelenina … Jedné čokoládce je holt v břiše smutno, potřebuje kamarádku na pokec. Je lepší to do břicha fakt nedávat vůbec.

Jo makat, makat je fajn, ale na zhubnutí se všude spíš zdůrazňuje větší % vlivu stravy než sportu. Vždyť je to vidět i na tvé hmotnosti – bez většího pohybu a 102 kg to je pěkný posun, a bude líp.

Kombinace s pohybem bude jistota.

avatar

max39 muž 18.05.2015 23:23:38

>> gilwen77, 18. 05. 2015 23:01:09

Ahoj Janka.

Ono to makat,makat,makat bolo myslene hlavne ako makat na sebe.A to aj v stavovani.

No a dalsia vec(uz som to spominal) je ,za ja sapri tvrdsom treningu dokazem aj v inych veciach(v strave) polepsit.Ide to tak nejak ruka v ruke.

Poctivo si makal(sportoval) tak nebud blbec a poctivo aj zer.Tak nejak.Psycho ,ze :-D

A jak sa dari Tebe?Peter bol na nejakom 6-hod behu.Ze ty si bola s nim.To uz by som padol na rit :-).

A pre Petra:Moc pekne dakujem za podporu ktoru si mi vyjadril vo vcerajsom Tvojom prispevku(06:11:17h­od).Velmi si to vazim.Dakujem.No tu by som mal podakovat asi aj Janke ;-) .

MAX

avatar

max39 muž 18.05.2015 23:29:33

>> jm1, 18. 05. 2015 23:13:00

Jaromir ty si proste encyklopedia.Kokos to aku ty mas pamat.Nehras aj sachy :-D .Inak zdravim Ta.A nemysli ,ze som tvoj prispevok s dietou necital.Len som sa nevedel v posledne dni k nicomu vyjadrit.Dakujem Ti zan.

MAX

avatar

10 km: 0:53:39 (2015)
půlmaraton: 1:56:00 (2015)

gilwen77 žena 19.05.2015 00:44:01

>> max39, 18. 05. 2015 23:23:38

No tu by som mal podakovat asi aj Janke

Jestli myslíš, že ode mě kolega dostal sodu po mailu, jo tak dostal. Na to, že není ženatej, tak to už chudák párkrát pěkně schytal. Ale toto šlo nakonec z jeho hlavy :-)

A k tomu tvému makat na sobě. Fajn, že jsi zmínil, že myslíš i stravu. Protože hlásím předem, že pokud si tady na fóru za měsíc přečtu, jak ses někde vysílil na kopci a ležíš doma s nemocí, tak poruším charakter tohoto vlákna a místo kapajícího medu a foukání bolístek ti místo berane, začnu bez pardonu říkat osle. Sorry za upřímnost, já to jinak neumím a ty to pochopíš ;-)

.

>> jm1, 18. 05. 2015 23:13:00

Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše a jm1 je z nějaké chemicko-kryptonitové galaxie. Tvoje odkazy a tvoje náznaky jsou často tak tajuplné, že si VŽDY připadám jako totální debil, protože mi téměř nikdy nedocvaknou. Občas tě podezřívám, že máš pod kůži taky elektrické obvody jako ten druhý z Brna.

avatar

Brno

Celkem 80953,24 km
Minulý měsíc 526 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 19.05.2015 00:55:09

>> max39, 18. 05. 2015 22:07:12 Ked tu citam niektore treningy tak to co ja robim je smiesne. Nervy v riti. Potrebujem vysledky.

Ještě jednou, naposledy, vyjádřím názor, že by Ti pomohla psychoterapeutická péče, protože tímto způsobem/přístupem se brzy zničíš, fyzicky i psychicky.

Já se vůbec za to nestydím, že jsem k psychoterapeutovi chodil, hodně mi to pomohlo.

Nečekej, až bude pozdě!

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)
avatar

Sloviensko

rudo muž 19.05.2015 01:33:37

>> Petr Kaňovský, 19. 05. 2015 00:55:09

tiez si myslym ze liecit hlavu je dolezitejsie jak liecit telo

akurat ani s jednym by som neveril cloveku co vystudoval zapadniarske skolstvo

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Celkem 11099,39 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:50:37 (2015)
půlmaraton: 1:48:11 (2015)
maraton: 4:24:37 (2014)

Ondřej S. (aka
poohDA)
muž
19.05.2015 10:18:28

>> max39, 18. 05. 2015 22:07:12 Ked tu citam niektore treningy tak to co ja robim je smiesne. Nervy v riti. Potrebujem vysledky.

Už to sem píšu myslím potřetí. :-) neporovnávej své výkony s lidmi z tohoto fóra, ale s chlapíky v krizi středního věku s drobnými zdravotními omezeními, kteří za poslední 3/4rok zhubli 30kg. Mezi nimi jsi IMHO na děbně. :-)

Motto: Mírné zjednodušení ušetří hodiny vysvětlování.
Nalezené položky: 8152 První Předchozí | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.