Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bolest holenní okostice

Bolest holenní okostice

Nalezené položky: 121 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Další Poslední
avatar

makys žena 07.05.2014 06:51:06

Achjo, je normální, aby mě ty svině(okostice) začali bolet po deseti letech atletiky, a už to trvalo s přestávkama dva roky? Já se úplně vymykám všemu, vždyť to většinou trápí začátečníky a po pár měsících utrpení to přejde jednou pro vždy…mezi atletama je na to jednoznačný názor, že na okostice se musí tvrdě, váleček, hrana vany a prostě to přeběhat, ono to přejde a opravdu u všech ostatních co se s tím potýkali to tak je, jen u mě ne a navíc mě to bolí opravu tak, že zvládnu jak tak klusy, ale nic kvalitního, i když se kousnu tak jdu ten úsek pomalu a bolí mě i všechno ostatní, jak se tomu hlava snaží odlehčit…ostatní sice nadávají, ale odběhají to normálně a po těch pár měsících mají klid :/ Nemáte nějakou „zaručenou“ rychlou metodu, která vám pomohla? A klidně brutální, něco ve stylu válečku, hlavě ať to přejde, za týden a kousek začínají závody, hrozně jsem se na ně po zimě kdy mě to na nějakou dobu přestalo těšila, a teď už měsíc zase…Omlouvám s za takový výlev dlouhý, ale nevim kam jinam už to napsat :)

Nalezené položky: 121 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.